O B W I E S Z C Z E N I E

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym

z w o ł u j ę

XL SEJĘ RADY GMINY ŁAŃCUT

która odbędzie się dnia 23 kwietnia 2018 r.
o godz.   900   w sali posiedzeń Urzędu Gminy Łańcut

PORZĄDEK OBRAD SESJI:

1. Podjęcie uchwały w sprawie podziału Gminy Łańcut na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów i granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych.
  2. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Łańcut na 2018 r.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Łańcut.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych zasad i trybu umarzania, odraczania terminu spłaty lub rozkładania na raty należności pieniężnych mających charakter cywilnoprawny, przypadających Gminie Łańcut i jej jednostkom organizacyjnym, wskazania organów do tego uprawnionych oraz warunków dopuszczalności pomocy publicznej w przypadkach, w których ulga stanowić będzie pomoc publiczną.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie upoważnienia Wójta Gminy Łańcut do zaciągnięcia zobowiązania inwestycyjnego ponad granicę ustaloną w budżecie gminy na 2018 rok przez Radę Gminy.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXXIX/359/18 Rady Gminy Łańcut z dnia 9 marca 2018 r. w sprawie zasad udzielania dotacji celowej
    z budżetu Gminy Łańcut spółkom wodnym, trybu postępowania i sposobu jej rozliczania.
  7. Informacja z działalności i realizacji wydatków Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Gminy Łańcut za 2017 r.
  8. Sprawozdanie z realizacji programu współpracy Gminy Łańcut z podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za rok 2017.
  9. Informacja Wójta Gminy o międzysesyjnej działalności oraz o realizacji uchwał i wniosków Rady Gminy.

10. Informacja o działalności Komisji Rady Gminy w okresie międzysesyjnym.

11. Wolne wnioski i zapytania.

Rady Gminy Łańcut

mgr inż. ROMAN SKOMRA