Biuro Rady Gminy Łańcut, I piętro, pokój nr 19
tel.: 17 225 62 58
e-mail: 

 

Aplikacja eSesja → www.gminalancut.esesja.pl

Transmisja obrad Sesji Rady Gminy Łańcut → http://gminalancut.esesja.pl/transmisje_z_obrad_rady

Portal Mieszkańca - informacje o pracach Rady Gminy Łańcut  → http://gminalancut.esesja.pl/

 

RADA GMINY ŁAŃCUT kadencja 2024-2029

ALBIGOWSKI Jacek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Łańcut
BALAWENDER Barbara
BUJAK KATARZYNA
CZARNOTA Jakub
CZECHOWICZ BARBARA
KIEŁB JAN
KLIMAS Renata
KRAWIEC Beata
KRAUZ Ryszard
LEW Beata
MENDRALA Zbigniew
REJMAN-DZIOK Ewa
SKIBA Benedykt
SKOMRA Tomasz - Przewodniczący Rady Gminy Łańcut
SŁONINA Kazimierz
SOCHA Piotr
SZAJNAR Łukasz
SZYDEŁKO Monika
TARAŁA Ireneusz
TECHMAN Łukasz
ZUBER Jan

KOMISJE RADY GMINY ŁAŃCUT:

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący: Jan Kiełb

Zastępca Przewodniczącego: Piotr Socha

Barbara Czechowicz

Benedykt Skiba

Łukasz Szajnar

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

Przewodnicząca: Katarzyna Bujak

Barbara Balawender

Jakub Czarnota

Barbara Czechowicz

Beata Krawiec

 

Komisja Finansów i Gospodarki Mieniem

Przewodniczący: Ryszard Krauz

Zastępca Przewodniczącego: Ireneusz Tarała

Jacek Albigowski

Jakub Czarnota

Beata Krawiec

Beata Lew

Zbigniew Mendrala

Kazimierz Słonina

 

Komisja Spraw Społecznych

Przewodnicząca: Barbara Balawender

Zastępca przewodniczącego: Ewa Rejman - Dziok

Renata Klimas

Monika Szydełko

 

Komisja Inicjatyw Gospodarczych Rolnictwa i Ekologii

Przewodniczący: Jan Zuber

Zastępca przewodniczącego: Łukasz Techman

Katarzyna Bujak

Tomasz Skomra

 

 

 

RADA GMINY ŁAŃCUT kadencja 2018-2023

ALBIGOWSKI Jacek - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Łańcut
BALAWENDER Jadwiga
BORCZ Jan
BUJAK Katarzyna
CWYNAR Jerzy
CZECHOWICZ Barbara
DĄBEK Paweł - Przewodniczący Rady Gminy
HARPULA Tomasz
KIEŁB Jan
KISAŁA Marcin
KLUZ Sławomir
KRAUZ Ryszard
MURIAS Joanna
REJMAN-DZIOK Ewa
RUSZEL Bernadeta
SŁONINA Kazimierz
SZACKI Grzegorz
TARAŁA Ireneusz
WILK Wiesław
WÓJCIK Beata
ZUBER Jan

 

KOMISJE RADY GMINY ŁAŃCUT:

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący: Sławomir Kluz

BALAWENDER Jadwiga
BORCZ Jan
CZECHOWICZ Barbara
REJMAN-DZIOK Ewa

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący: Katarzyna Bujak

CZECHOWICZ Barbara
KLUZ Sławomir
SŁONINA Kazimierz
ZUBER Jan

 

Komisja Finansów i Gospodarki Mieniem
Przewodniczący: Ryszard Krauz

ALBIGOWSKI Jacek
DĄBEK Paweł
KIEŁB Jan
KISAŁA Marcin
RUSZEL Bernadeta
SŁONINA Kazimierz
TARAŁA Ireneusz
ZUBER Jan

 

Komisja Spraw Społecznych
Przewodniczący: Beata Wójcik

BUJAK Katarzyna
CWYNAR Jerzy
MURIAS Joanna

 

Komisja Inicjatyw Gospodarczych Rolnictwa i Ekologii
Przewodniczący: Grzegorz Szacki

HARPULA Tomasz
MURIAS Joanna
WILK Wiesław