Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Łańcucie, organizuje akcję profilaktyczną dla społeczności lokalnej. W dniu 4 czerwca 2018 roku (poniedziałek) od godz. 8.30 – do godz. 13.00 przy siedzibie PSSE w Łańcucie, ul. Mickiewicza 6 będą wykonywane bezpłatne badania:
pomiaru ciśnienia tętniczego krwi,
pomiaru poziomu cukru we krwi,
pomiaru masy ciała i określanie wskaźnika BMI,
pomiaru zawartości tlenku węgla w powietrzu wydychanych z płuc – aparatem „smokerlyzer”.
ćwiczenia z wykorzystaniem alkogogli i narkogogli (demonstracja jak działają zmysły człowieka po wypiciu alkoholu i zażyciu substancji psychoaktynych),
W trakcie badań będą udzielane porady nt. zdrowego stylu życia, wolnego od dymu tytoniowego oraz rozdawane materiały oświatowo – zdrowotne.
Zapraszamy serdecznie do udziału w w/w akcji profilaktycznej.
Szczegóły: http://www.psse-lancut.pl/aktualno%C5%9Bci-ii

