W najbliższą sobotę 27 czerwca na "Orliku" w Wysokiej odbędzie się kolejne wydarzenie w ramach projektu „Aktywny Orlik – Ruch, Zdrowie, Społeczeństwo”. Tym razem wszystkich mieszkańców naszej gminy zapraszamy na "Rodzinny Turniej Piłki Nożnej". 
Projekt dofinansowany jest z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu „Aktywny Orlik”. Beneficjentem projektu jest Gmina Łańcut, a w organizację wydarzeń włączył się Klub Sportowy Orzeł Wysoka.
aktywny orlik 2