Na konkurs zgłoszono ponad 300 prac z terenu gminy Łańcut (w kategorii klas I-III – 120 prac, kat. IV-VI – 144 prac, w kat. VII-VIII – 45 prac). Kartki oceniała komisja w składzie: dyrektor Centrum Oświaty Gminy Łańcut – Wojciech Dudek, wicedyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wysokiej Elżbieta Grad oraz p.o. dyrektor Centrum Kultury Gminy Łańcut Justyna Paszkiewicz.

Wyniki:

1.Weronika Kula – Wysoka

2. Milena Harpula – Sonina oraz Julia Panek – Sonina

3. Maria Kozłowska – Kosina

Organizatorem konkursu było Centrum Kultury Gminy Łańcut oraz Ośrodek Kultury w Wysokiej, a patronat nad konkursem objął Wójt Gminy Łańcut Jakub Czarnota.

- Jest nam niezmiernie miło, że na konkurs wpłynęło ponad 300 prac. Komisja miała bardzo trudne zadanie, żeby dokonać wyboru. Wiemy, że nauczyciele namawiali dzieci do wzięcia udziału w konkursie.  Jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Widząc jak duże było zainteresowanie tą edycją, która była dedykowana uczniom ze szkół podstawowych, zrodził się pomysł, by opracować regulamin konkursu gminnego dla dzieci z przedszkoli – mówi Justyna Paszkiewicz, p.o. dyrektor CKGŁ.

Wystawa wszystkich prac znajduje się w holu Ośrodka Kultury w Wysokiej. Zapraszamy do ich obejrzenia od pon. do pt. w godz. 7:00-15:00.

Kartki zwycięzców w poszczególnych kategoriach

Więcej zdjęć na: http://www.ck.gminalancut.pl/asp-gl/pl_start.asp?typ=13&menu=22&dzialy=22&akcja=artykul&artykul=2621