Wczoraj wójt Jakub Czarnota odwiedził pierwszoklasistów z Zespołu Szkół w Kosinie, a zastępca wójta Łukasz Hubert ze Szkoły Podstawowej w Handzlówce. W tych m.in. szkołach przy okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia.

- Takie uroczystości są okazją nie tylko do świętowania ale także do omówienia bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem szkół i podziękowań dla dyrektorów, nauczycieli i pracowników oświaty za trud wkładany w rozwój dzieci i młodzieży z naszej gminy. Wójt podziękował także rodzicom z Kosiny za zaangażowanie w organizację pasowania pierwszoklasistów. Podkreślił, że dzięki dobrej współpracy rodziców i szkoły można wiele dobrego zrobić na rzecz uczniów.

Gminę reprezentowali w Handzlówce wraz z zastępcą wójta, radni Marcin Kisała i Jadwiga Balawender oraz sołtys Anna Kluz, w Kosinie natomiast w uroczystości w Kosinie udział wzięła również radna Katarzyna Bujak.

 

UG Łańcut

Pasowanie na ucznia - galeria

 
Pasowanie na ucznia
 
Pasowanie na ucznia
 
Pasowanie na ucznia
 
Pasowanie na ucznia
 
Pasowanie na ucznia
 
Pasowanie na ucznia
 
Pasowanie na ucznia
 
Pasowanie na ucznia
 
Pasowanie na ucznia
 
Pasowanie na ucznia