Marek Jucha, który do tej pory pełnił funkcję sekretarza będzie zajmował się ochroną danych osobowych w Urzędzie Gminy Łańcut oraz w Centrum Oświaty Gminy Łańcut. Nabór na nowego sekretarza został już ogłoszony.

Wczoraj podziękowania na ręce Marka Juchy za ponad 20 lat pracy dla Gminy Łańcut jako sekretarz złożyli: wójt Jakub Czarnota, zastępca wójta Łukasz Hubert oraz w imieniu pracowników kierownicy poszczególnych referatów. Pan Marek zostaje w Urzędzie Gminy Łańcut i będzie pełnił bardzo ważną funkcję inspektora bezpieczeństwa danych osobowych w Urzędzie Gminy Łańcut i Centrum Oświaty Gminy Łańcut. Zmiany są częścią reorganizacji pracy Urzędu Gminy Łańcut i jednostek organizacyjnych. Nowego sekretarza poznamy po rozstrzygnięciu konkursu tj. pod koniec stycznia br.