Wczoraj został rozstrzygnięty konkurs na stanowisko dyrektora Centrum Oświaty Gminy Łańcut. Najlepiej podczas rozmowy kwalifikacyjnej zaprezentował się Wojciech Dudek.

Wojciech Dudek to magister administracji i zarządzania, absolwent czterech uczelni wyższych tj. Uniwersytetu Jagiellońskiego, Politechniki Rzeszowskiej, Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania. Zdobywał wiedzę i umiejętności na studiach podyplomowych z zakresu Zarządzania Oświatą oraz Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Od wielu lat związany jest z samorządem terytorialnym. Od 2011 roku pracuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego.

Ponadto nowy dyrektor COGŁ jest aktywnie zaangażowany w działalność sportową. Społecznie działa jako prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Żagielek” i Członek Zarządu Rzeszowskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. W kręgu jego zainteresowań znajdują się zagadnienia finansowe, prawne i socjologiczne.

- Jednymi z pierwszych zadań nowego dyrektora będzie poprawa kondycji finansowej jednostek oświatowych, wdrożenie planu podwyżek dla pracowników obsługi szkół i przedszkoli, opracowanie regulaminu wynajmu obiektów sportowych oraz poprawa organizacji pracy w stołówkach – mówi wójt Jakub Czarnota

Obraz na stronie dudek_wojciech_2019.jpg

Wojciech Dudek - dyrektor Centrum Oświaty Gminy Łańcut

UG Łańcut