DOWODY OSOBISTE

 

W związku z wdrożeniem od dnia 4 marca 2019 r. dowodów osobistych z warstwą elektroniczną (E-dowód) informujemy, że:

 

  • Od środy 27 lutego 2019 r. zostanie wyłączana możliwość wnioskowania przez Internet o dowód osobisty. Usługę ta zostanie włączona ponownie 4 marca.

 

  • W piątek 1 marca od godz. 12.00nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Oznacza to, że od tego momentu do końca godzin otwarcia urzędu, nie będzie możliwości załatwienia spraw dotyczących dowodów osobistych, w tym złożenia wniosków o dowód osobisty oraz wydania już spersonalizowanego dowodu. Informujemy, że wnioski o dowód można składać maksymalnie do godz. 11.30.

 

  • WAŻNE! Po 4 marca nie będzie możliwości wprowadzenia dowodu na bazie wniosku złożonego do 1 marca. W takiej sytuacji – obywatel będzie zmuszony do uzupełnienia lub ponownego złożenia wniosku.

 

UG Łańcut