Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Łańcut z siedzibą w Soninie zatrudni pracownika fizycznego.

Do zakresu obowiązków pracownika należeć będą:

Prace porządkowo–remontowe na terenie Gminy Łańcut polegające w szczególności na:

• uporządkowaniu otoczenia przystanków autobusowych (wywóz śmieci mycie wiat przystankowych)
  • utrzymaniu i konserwacji placów zabaw (koszenie, wywożenie śmieci, malowanie)
  • koszeniu miejsc gminnych, placów, rowów
  • czyszczeniu i utrzymaniu przydrożnych rowów
  • utrzymaniu przepustów pod drogami
  • miejscowa naprawa dróg
  • drobne prace remontowe

Wymagania:

•  wykształcenie  min. podstawowe;
  •  prawo jazdy kat. B; T
  •  mile widziane uprawnienia pilarza, operatora koparki, uprawnienia elektryczne.

Poszukujemy pracownika odpowiedzialnego, dokładnego, chętnego do pracy. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzinowym.

Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV na adres , lub osobiście na adres: Zakład Gospodarki Komunalnej gminy Łańcut z/s w Soninie Sonina 251B,37-100 Łańcut    w terminie do 05.04.2019r.