P O D K A R P A C K A   N A G R O D A

G O S P O D A R C Z A  2 0 1 9

Wójt Gminy Łańcut zachęca firmy które prężnie działają na terenie Gminy Łańcut do wzięcia udziału i zgłoszenia się do Konkursu Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej.

Organizatorem Konkursu jest Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z Wojewodą Podkarpackim i Marszałkiem Województwa Podkarpackiego.

W Konkursie uczestniczą firmy mające siedzibę lub prowadzące działalność gospodarczą na terenie Województwa Podkarpackiego przynajmniej dwa lata.

Przedsiębiorstwa deklarują udział w Konkursie na druku „Deklaracja uczestnictwa w Konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”.
Złożenie deklaracji jest równoznaczne z przyjęciem warunków wynikających z regulaminu.

Bardzo prosimy o przesyłanie rekomendacji pocztą tradycyjną na adres biura Konkursu lub drogą mailowa na adres do dnia 20 maja 2019

Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdą Państwo na stronie internetowej www.png.pl