Zakład Gospodarki Komunalnej Gminy Łańcut z siedzibą w Soninie zatrudni pracownika fizycznego do pracy na postawie skierowania z Powiatowego Urzędu Pracy (prace interwencyjne, roboty publiczne).

Do zakresu obowiązków pracownika należeć będą:

Prace porządkowo–remontowe na terenie Gminy Łańcut polegające w szczególności na:

- uporządkowaniu otoczenia przystanków autobusowych ( wywóz śmieci mycie wiat przystankowych)

- utrzymaniu i konserwacji placów zabaw ( koszenie, wywożenie śmieci, malowanie )

- koszeniu miejsc gminnych, placów, rowów

- czyszczeniu i utrzymaniu przydrożnych rowów

- utrzymaniu przepustów pod drogami

- miejscowa naprawa dróg

- drobne prace remontowe

Wymagania:

- wykształcenie  min. podstawowe;

- prawo jazdy kat. B; T

- dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań

- zdolność organizowania czasu pracy

- umiejętności pracy w zespole

- mile widziane uprawnienia pilarza, operatora koparki, uprawnienia elektryczne.

Poszukujemy pracownika odpowiedzialnego, dokładnego, chętnego do pracy. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w pełnym wymiarze godzinowym.

Zainteresowanie osoby prosimy o przesłanie CV na adres , lub osobiście na adres: Zakład Gospodarki Komunalnej gminy Łańcut z/s w Soninie, Sonina 251B, 37-100 Łańcut    w terminie do 15.06. 2019r.