O G Ł O S Z E N I E 

Informuję, że w dniu 18 czerwca 2019 r. (wtorek) na terenie Urzędu Gminy Łańcut zostaną przeprowadzone w godzinach od 700 do 1500 gminne ćwiczenia obronne.

W godzinach 1200–1500 w budynku Urzędu Gminy oraz w jego otoczeniu przeprowadzone zostaną praktyczne epizody ćwiczeń /ewakuacja budynku Urzędu Gminy/, do których zadysponowane zostaną siły i środki jednostek OSP Albigowa, Handzlówka i Kosina.

W związku z powyższym w w/w godzinach należy liczyć się zarówno z utrudnieniami w funkcjonowaniu Urzędu Gminy, jak i  utrudnieniami w ruchu drogowym w rejonie ćwiczeń. W tym dniu nie będzie możliwości zaparkowania na placu obok Urzędu Gminy.

Wszystkie sygnały alarmowe, które zostaną użyte podczas akcji, należy potraktować jako ćwiczebne.

Za wszelkie utrudnienia i niedogodności związane z ćwiczeniami przepraszamy.

 

Wójt Gminy Łańcut

  Jakub Czarnota

UG Łańcut