Lokalna Grupa Działania Ziemia Łańcucka serdecznie zaprasza na wyjątkowe wydarzenie – FESTIWAL ZESPOŁÓW LUDOWYCH ORAZ JARMARK KÓŁ GOSPODYŃ WIEJSKICH PN. „ZIEMIA ŁAŃCUCKA TAŃCZY I ŚPIEWA”.

11-12 maja 2024 r., w godzinach 14:00-17.30 w Parku Angielskim przy MDK w Łańcucie wystąpią ludowe zespoły taneczne, kapele ludowe, zespoły śpiewacze z obszaru sześciu gmin powiatu łańcuckiego i leżajskiego a także zespoły ludowe z Ukrainy i Węgier!

Równolegle odbywać się będzie jarmark kół gospodyń wiejskich. Produkty oraz potrawy tradycyjne zaprezentuje aż 31 KGW z obszaru działania LGD.

Ponadto swoje stoiska zaprezentują również lokalni producenci żywności, rękodzielnicy, organizacje pozarządowe oraz instytucje wspierające rozwój obszarów wiejskich.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

plakat lgd 080524