Sprawy dotyczące odśnieżania dróg gminnych proszę zgłaszać pod nr tel. 727 476 169.

Za jakość odśnieżania dróg powiatowych odpowiada Zarząd Dróg Powiatowych. Na terenie gminy Łańcut są to drogi: Albigowa - Handzlówka, Albigowa – Husów, Kraczkowa - Cierpisz, Malawa - Kraczkowa - Albigowa, Albigowa - Wysoka - Sonina, Wysoka - Sonina, Sonina Pętla, Głuchów - Wola Dalsza, Kosina Górna do DK 94, Kosina od DK 94 do Białobrzeg oraz Dębiny, Rogóżno - Korniaktów Południowy. Uwagi na temat jakości odśnieżania tych dróg można kierować do Zarządu Dróg Powiatowych tel. 17 225 74 48.

Zarząd Dróg Wojewódzkich natomiast odpowiada za drogi: Łańcut - Wysoka - Albigowa - Handzlówka Krzyżyk oraz Łańcut - Sonina – Markowa. tel.: 17 225 26 66.

Gmina Łańcut odpowiada za odśnieżanie dróg gminnych oraz chodników, także przy drogach powiatowych i wojewódzkich.