JESIENNE BARWY NATURY

W ramach projektu współfinansowanego ze środków Samorządu Województwa Podkarpackiego - ,,Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi na lata 2017-2020” w dniu 18 listopada 2020 r. w budynku Domu Społecznego, w którym dokonano remontu klatki schodowej i toalet zostały rozstrzygnięte dwa konkursy organizowane dla dzieci i młodzieży Zespołu Szkół im. Św. Faustyny Kowalskiej w Cierpiszu.

Zaproszone jury w składzie Urszula Pantoła  i Bogusława Baran – przedstawicielki Centrum Kultury Gminy Łańcut po obejrzeniu kilkunastu prac postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Konkurs plastyczny: ,,Cierpisz widziany oczami dziecka”-  kl. 1-III

  • Maja Oczoś
  • Wiktor Żak i Oskar Żak
  • Dawid Ruszel

 Wyróżnienie dla najmłodszych uczestniczek: Emilia Gorzkiewicz i Weronika Iwanko

Konkurs literacki: ,,Szlakiem Ścieżki Koralowej” –  kl IV-VIII

  • Maksymilian Dziobak
  • Adrian Ruszel
  • Kacper Sowa
  • Dawid Kochman

Jury było pełne uznania dla wysokiego poziomu wykonania prac plastycznych, zastosowania ciekawych technik artystycznych. Również prace literackie zostały bardzo wysoko ocenione. Miłym zaskoczeniem była praca napisana wierszem. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłowości, zaangażowania i oryginalności.

konkurs plastyczny i literacki 1

konkurs plastyczny i literacki 3

konkurs plastyczny i literacki 2

Więcej zdjęć na: https://www.facebook.com/gminalancut/photos/pcb.2016041488697213/2016039845364044/