Centrum Kultury Gminy Łańcut oraz Gmina Łańcut są koalicjantami projektu pn. "Lokalni - (nie)widzialni" realizowanego przez Stowarzyszenie Twórcze „SztukPuk Sztuka". Projekt będzie realizowany na terenie całej gminy, adresowany jest w głównej mierze do dzieci i młodzieży uczęszczających do placówek oświatowych gminy Łańcut (przedszkola oraz szkoły). Projekt zakłada przygotowanie specjalnej audycji muzycznej dedykowanej dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Natomiast dla całej społeczności lokalnej zaprezentowane będą duże koncerty plenerowe (w razie niepogody w ośrodkach kultury) w Wysokiej oraz Albigowej. Szczegóły na plakatach.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej #wiktoria1920”.

 

lokalni niewidzialni koncerty 3

lokalni niewidzialni koncerty 1

lokalni niewidzialni koncerty 2