Wójt gminy Łańcut Jakub Czarnota podpisał umowę z wykonawcą na realizację zadania: „Remont klatki schodowej oraz toalet w budynku Domu Społecznego w miejscowości Cierpisz”.

Zakres prac obejmie modernizację sanitariatów oraz remont klatki schodowej, w tym roboty rozbiórkowe, przygotowawcze, malowanie ścian i sufitów, wykonanie posadzek i licowanie ścian płytkami, modernizacja oświetlenia, wymiana urządzeń sanitarnych (pisuary, umywalki, WC), wykonanie zabudów z płyt HPL, modernizacja instalacji wod.-kan., montaż wentylatora.

Całkowity koszt inwestycji to ponad 30 tys. , z czego 10 tys. zł to dofinansowanie, jakie gmina pozyskała w ramach Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi. Prace potrwają do końca października.

W roku ubiegłym w Domu Społecznym w Cierpiszu również ze środków Podkarpackiego Programu Odnowy Wsi wyremontowana i wyposażona została kuchnia.

W podpisaniu umowy uczestniczyła także sołtys wsi Beata Lew.

cierpisz DS 190820