Spotkanie wójta gminy Łańcut ze Stanisławem Kruczkiem, członkiem Zarządu Województwa Podkarpackiego

Jakub Czarnota otrzymał gratulacje z okazji objęcia stanowiska wójta oraz życzenia wytrwałej i owocnej pracy na rzecz gminy. Podczas spotkania rozmawiano o obszarach współpracy gminy Łańcut z samorządem wojewódzkim. Tematy jakie poruszono to m.in. kontynuacja budowy chodnika przy drodze wojewódzkiej w Albigowej, pozyskiwanie środków z programów UE oraz przygotowania do nowej perspektywy UE na lata 2020-2027.

- W imieniu Zarządu Województwa mogę zapewnić, że gmina Łańcut może liczyć na nasze wsparcie. Wspólnie z nowym wójtem chcemy działać na rzecz mieszkańców gminy Łańcut - podkreślił Stanisław Kruczek.

Obraz na stronie spotkanie_kruczek_2018.jpg

Obraz na stronie spotkanie_kruczek01_2018.jpg

 

 

UG Łańcut