OBWIESZCZENIE

Na podstawie art. 20 ust. 1 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym zwołuję XLVII SESJĘ  RADY  GMINY  ŁAŃCUT, która odbędzie się dnia 22 lutego 2024 r. o godz. 8.00 w Ośrodku Kultury w Soninie

Porządek obrad sesji:

1. Otwarcie obrad XLVII Sesji Rady Gminy Łańcut.
  2. Informacja na temat przygotowań do realizacji inwestycji współfinansowanych ze środków zewnętrznych.
  3. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia stanowiska dotyczącego przejazdów kolejowo – drogowych na terenie Gminy Łańcut.
  4. Podjęcie uchwały w sprawie aktualizacji „Sołeckiej Strategii Rozwoju Wsi Handzlówka na lata 2021-2025”.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia przez Gminę Łańcut pomocy finansowej Powiatowi Łańcuckiemu.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia przez Gminę Łańcut pomocy finansowej Powiatowi Łańcuckiemu.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia przez Gminę Łańcut pomocy finansowej Powiatowi Łańcuckiemu.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia przez Gminę Łańcut pomocy finansowej Powiatowi Łańcuckiemu.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w uchwale budżetowej Gminy Łańcut na 2024 r.
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Gminy Łańcut.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie udziału w nieruchomości położonej w miejscowości Sonina na rzecz Gminy Łańcut.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Łańcut  w 2024 r.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia planów pracy stałych Komisji Rady Gminy na I półrocze 2024 r.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia programu osłonowego „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2024 dla mieszkańców Gminy Łańcut.
  15. Sprawozdanie z przeprowadzonego monitoringu i ewaluacji Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Łańcut na lata 2021-2030.
  16. Sprawozdanie z realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej za 2023 rok.
  17. Informacja o międzysesyjnej działalności Komisji Rady Gminy.
  18. Informacja z działalności Wójta Gminy w okresie między sesjami.
  19. Sprawy różne i pytania bieżące.

Przewodniczący Rady Gminy Łańcut

Paweł Dąbek