Centrum Kultury Gminy Łańcut, Ośrodek Kultury w Albigowej organizują wystawę i kiermasz sztuki rękodzieła pn. „Wielkanocne Tradycje”, która odbędzie się w dniach 24-26 marca 2023 r.

Tematem wystawy będą stroiki, ozdoby świąteczne, pisanki, baranki i palmy, rzeźba, malarstwo, grafika, haft, koronki i inne formy przestrzenne związane z okresem Świąt Wielkanocnych i wiosną.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie w terminie do dnia 20 marca 2023 r. (poniedziałek) telefonicznie lub w formie elektronicznej potwierdzenia udziału w wystawie (liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń u organizatora. [Małgorzata Rajzer – Ośrodek Kultury w Albigowej, tel. 17 226 71 27 lub 697 320 025 lub e-mail: ]

Prace i eksponaty na wystawę przyjmowane będą w dniu 23 marca 2023 r. (czwartek) w godz. 14:00-19:00 w Ośrodku Kultury w Albigowej.

Wystawa będzie czynna w dniach 24-26 marca 2023 r. w godz. od 9:00 do 17:00.

Udział w kiermaszu dla wystawców jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają zgłoszonym Uczestnikom stanowisko wystawiennicze (stoliki i krzesła). Wystawcy zobowiązują się do utrzymywania porządku na stoisku oraz wokół niego jak również do przestrzegania ogólnych zasad bezpieczeństwa i higieny. Organizator nie zapewnia obsługi sprzedaży produktów. Za przestrzeganie regulacji prawnych dotyczących sprzedaży odpowiada wystawca. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki osób i uszkodzeń towaru przed, po i w czasie trwania wystawy. Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane kradzieżą.