Kochane Dzieci!!!

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Niech życzenia Wasze spełnią się jak najszybciej. Zdrowia i radości w świąteczny czas - dla Was i dla Waszych Rodziców, życzą Organizatorzy

A teraz czas na ogłoszenie laureatów konkursu "Mój List do Św. Mikołaja"!

Wpłynęło 183 prace, które spełniły wymogi Regulaminu określonego dla konkursu. Mając to na uwadze komisja konkursowa w składzie: Marta Zięba-Kuźniar (GOPS Łańcut), Teresa Bar (Zespół Interdyscyplinarny Gmina Łańcut), Ewelina Ruszel (Urząd Gminy Łańcut), Beata Lew (GOPS Łańcut), Anna Wrona (GOPS Łańcut) po dokonaniu oceny prac konkursowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Każda z prac była wyjątkowa i niosła za sobą szczególny przekaz, komisja Konkursowa miała bardzo trudne zadanie więc organizatorzy postanowili nagrodzić wszystkich uczestników konkursu.

Już w najbliższą sobotę tj. 11.12.2021r w godz. od 13.00 do 16.00 zapraszamy do Ośrodka Kultury w Soninie na „Spotkanie ze Świętym Mikołajem” – podczas którego wręczymy nagrody główne oraz dodatkowe dla dzieci, które wzięły udział w Konkursie!!!

Na uczestników czekają niespodzianki i moc zabawy – ZAPRASZAMY!!!

 

Wyniki - pobierz DOC.