Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie informuje, że od 01.08.2020r. można składać wnioski o ustalenie prawa do zasiłku rodzinnego, świadczenia z funduszu alimentacyjnego, świadczenia Dobry start i specjalnego zasiłku opiekuńczego na nowy okres świadczeniowy 2020/2021.

Ze względu na panującą w kraju sytuację związaną z zagrożeniem epidemiologicznym COVID-19 i koniecznością zachowania reżimu sanitarnego, w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne prosi się i zachęca strony do składania powyższych wniosków w formie elektronicznej, w przypadku posiadania certyfikowanego podpisu elektronicznego lub bezpłatnego profilu zaufanego za pośrednictwem Portalu Informacyjno - Usługowego Emp@tia https://empatia.mpips.gov.pl/

Informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Łańcucie jest do Państwa dyspozycji w każdej sprawie pod numerami telefonów: 17 225 33 51 (Kraczkowa i Wysoka),  17 225 67 74 ( Sonina, Cierpisz, Albigowa, Głuchów), 17 225 80 49 ( Kosina, Handzlówka, Rogóżno).